Sumarizace všech článků

 • Chraňte sebe, své okolí, a také svůj majetek


  Představujeme novou řadu výrobku PURIFOG, který dbá o vaše zdraví a hygienu životního prostředí a aktivně chrání váš majetek. Tato novinka je vhodná pro důkladné čištění – sanitace prostor, hygienu a ochranu jakéhokoliv pracovního či domácího prostředí. Tato inovativní směs používána v generátorech mlhy UR FOG je navržena tak, že díky aktivním částicím je více… The post Chraňte sebe, své okolí, a také svůj majetek
 appeared first on GENERÁTOR MLHY.

 • Občanské nepokoje

  V období koronavirové epidemie či dalších podobných situacích může vzniknout riziko občanských nepokojů. Vylidněná města, uzavřené obchody, provozovny a další objekty mohou lákat k páchání trestné činnosti a případné majetkové újmy by neměly být na úkor podnikatelských subjektů a společností. Otázkou také je, jak se v takové situaci zachová pojišťovna při řešení vzniklé pojistné události. … The post Občanské nepokoje appeared first on GENERÁTOR MLHY.

 • Organizované loupeže v ČR

  Informace o řadě loupeží, které se udály od září po celém Středočeském kraji, zaplavily všechna média. Rychlost vloupání spolu s časovým rozmezím a drzostí lupičů jsou jejich společným znakem: během Silvestra došlo dokonce ke třem incidentům za večer. Dle svědeckých výpovědí mají organizované skupinky zkušených zlodějů postup vždy stejný. Čas loupeží bývá mezi čtvrtou hodinou odpolední… The post Organizované loupeže v ČR appeared first on GENERÁTOR MLHY.

 • Vizualizace procesů

  Vizualizace procesů – okamžité vyhledání díky propojení systémů (Track and Trace) Přepravní logistické společnosti často řeší reklamace, kdy se zákazníkovi ztratí nebo poškodí balík. Jakákoliv reklamace je pro tyto společnosti časově náročná a mnohdy spojená s inventarizací položek skladu, ručním hledáním balíku, vypisováním dokumentů pro pojišťovnu, a nakonec omluvám zákazníkovi. To nejen poškozuje image společnosti, ale také… The post Vizualizace procesů appeared first on GEUTEBRÜCK CZ.

 • Nová systémová multifunkční klávesnice MBeg+

  Letošní léto (2019) byla představena nová systémová multifukční klávesnice pro operátorská pracoviště kamerových systémů Geutebrück. Tato CCTV klávesnice dostala název MBeg+ a disponuje barevným multidotykovým 5“ displejem s 16 uživatelsky programovatelnými tlačítky. Kromě nepostradatelného joysticku pro ovládání otočných kamer je vybavena také Jog Shuttle ovladačem*, který uživateli usnadní navigaci ve videozáznamech. Již nyní poskytuje množství funkcí ve… The post Nová systémová multifunkční klávesnice MBeg+ appeared first on GEUTEBRÜCK CZ.

 • Druhé oči – CCTV pomáhá

  Jak název napovídá, dnešní článek je o využití kamer pro monitoring prostoru. Lidské oko dokáže zachytit velké množství vjemů, vyhodnotit je a pracovat s nimi. Jedná se však o stav, kdy velmi rychle můžete o informaci přijít. Zkreslí se vám, zapomenete ji, nepřehrajete si ji, vidíte ji jinak, trpíte barvoslepostí, nebo máte jinou vadu zraku. Prostor,… The post Druhé oči – CCTV pomáhá appeared first on VIDEOSEC CZ.

 • Využití CCTV v logistice – vizualizace

  Logistika je obor, který je v dnešním světě nesmírně zásadní složkou pro fungování spousty firem a hlavně výrobních společností. Na tyto se dnes v tomto článku zaměříme. Logistika pokud funguje dobře pak je snadná expedice, příjem, kontrola atd. Jenže co se stane, když máte na „place“ krabici už 3 dny a nikdo se k ní nehlásí? Aha, máte… The post Využití CCTV v logistice – vizualizace appeared first on VIDEOSEC CZ.

 • Slaboproud a jeho využití

  Jedná se o elektronické systémy s nižším napětím. Mezi slaboproudé systémy, které nejčastěji používáme v rodinných domech nebo bytech, se řadí například rozvody TV/SAT, počítačové/datové stě, elektrický zabezpečovací systém EZS, domovní audio/videotelefony, přístupový systém, kamerový systém (IP kamery), audio/video technika apod. Slaboproud se dá odvodit z názvu a je to veškeré vedení kde se vyskytuje… The post Slaboproud a jeho využití appeared first on VIDEOSEC CZ.

 • Prevence kriminality a CCTV jako jeden z nástrojů

  Obecně lze chápat prevenci kriminality jako možnost, kterou lze aplikovat na širokou škálu potenciálních rizik. Existuje spousta metod, postupů a nástrojů prevence. Jedním z nejvíce viditelných a efektivních nástrojů pro boj s kriminalitou jsou kamerové systémy ( CCTV ). Lze je rozdělit do několika skupin. Mezi základní 2 rozdělení patří za prvé ochrana majetku a za druhé … The post Prevence kriminality a CCTV jako jeden z nástrojů appeared first on VIDEOSEC CZ.

 • Moderní technologie – kamerové systémy

  Kamerové systémy jsou všude kolem nás a velmi ovlivňují náš život. Mnohdy ani netušíme, kolik kamer a kde jsou umístěné. Co napadne každého z vás, pokud se řekne kamera? Jistě, napadne vás natáčení veselých okamžiků na dovolené, kde si užíváte s rodinou, pěkný výlet zachycený pro vnoučata atd. My se však zamýšlíme nad jiným typem kamer. Ještě… The post Moderní technologie – kamerové systémy appeared first on VIDEOSEC CZ.

 • Zabezpečení rodinného domu IP CCTV systémem

  Rodinný dům je jistě snem spousty rodin, které touží žít bez sousedů a věčného splachování z vyšších pater, bouchání dveří a nepořádku po domě. Je to většinou oáza klidu a pohody…. Potenciální vlastníci rodinného domu by však při plánování svého snu měli pamatovat i na jednu dosti zásadní a důležitou věc. Zabezpečení domu…Folie na okně, masivní… The post Zabezpečení rodinného domu IP CCTV systémem appeared first on VIDEOSEC CZ.

 • IP kamera a její historie

  IP kamera, také nazývaná jako síťová kamera, je druh kamery, který pro přenos dat a nebo videa využívají protokoly. Spojení s okolím je realizováno pomocí vysokorychlostní linky, nejčastěji metalickým a nebo optickým spojem. Kamery našly uplatnění především pro monitorování určeného prostoru, například obchodních prostor, bank, soukromých pozemků, škol, měst, atd. Historie První IP kamera na… The post IP kamera a její historie appeared first on VIDEOSEC CZ.

 • „Mlžník“ – využití v logistice

  V dnešním článku se zaměříme na podněty pro firmy zabývající se logistikou.Rádi bychom se zmínili o konkrétních případech. Společnost UR FOG ( výrobce “mlžníku” ) spolupracuje s největší bezpečnostní společností, která zajišťuje také servis logistiky. V Latinské Americe se objevil největší problém s jejich skladištěm a všemi bezpečnostními systémy procházeli zloději jako nůž máslem jako je… The post „Mlžník“ – využití v logistice appeared first on GENERÁTOR MLHY.