Chraňte sebe, své okolí, a také svůj majetek


Představujeme novou řadu výrobku PURIFOG, který dbá o vaše zdraví a hygienu životního prostředí a aktivně chrání váš majetek. Tato novinka je vhodná pro důkladné čištění – sanitace prostor, hygienu a ochranu jakéhokoliv pracovního či domácího prostředí. Tato inovativní směs používána v generátorech mlhy UR FOG je navržena tak, že díky aktivním částicím je více než 1700 krát vyšší než běžný sprejový systém.

Aktivní bezpečnost na prvním místě

UR FOG je do povědomí zákazníků zapsán jako aktivní ochránce majetku před krádeží. Nyní uvádíme na trh novou řadu výrobku PURIFOG, který navíc dbá o vaše zdraví a hygienu životního prostředí. Generátory mlhy UR FOG řady PURIFOG ve spolupráci se zabezpečovacím systémem se v případě narušení bezpečnosti aktivuje a zaplní prostory neprostupnou a zdraví neškodnou mlhou během 2 vteřin. Tímto způsobem zneviditelní celé vnitřní prostory a zloději tak v časové tísni raději opouští místo činu.

Princip čištění

Řada PURIFOG ale využití fungujícího principu systému mlhy posouvá na novou úroveň, a to možností čištění – sanitace prostor. Účinnost aplikace je díky aktivním částicím více než 1700 krát vyšší než běžný sprejový systém. Speciálně upravená náplň po aktivaci vygeneruje do prostoru v podobě miniaturních kapek (velikosti mikronů) parfémovaný aerosol. Kapky aerosolu, než dopadnou na zem, zachytí ve vzduchu poletující mikročástice (prach, pyly, nežádoucí pachy a podobně). Tato směs vyčistí perfektně i ty nejmenší spáry, rohy, svislé i vodorovné povrchy a předměty v ošetřovaných prostorech rovnoměrným nanesením aktivních látek. Směs zajistí taktéž důkladné vyčištění vzduchu a osvěží jej. Proces postřikování nevyžaduje zásah specializovaných pracovníků a zaručuje vysokou účinnost za nízké provozní náklady. Přípravek doporučujeme  pro domácí i profesionální použití a je důležité podotknout, že celkové složení přípravku je zdravotně nezávadné. Vhodné je použití například ve fitcentrech, prodejnách, autoservisech, dílnách a dalších zařízeních včetně domácností.

Zdravotní nezávadnost a vysoká účinnost

Výsledky testování byly certifikovány při mikrobiologické analýze laboratoří ACCREDIA sídlící v Turíně (Itálie) a testováním bylo zjištěno, že systém řady PURIFOG odstraňuje 99 % bakteriální zátěže původně nalezené na povrchu. Testy byly provedeny na nejběžněji vyskytujících se materiálech v domácnosti i na pracovištích: lakované dřevo, laminované dřevo, mramor, sklo, pryskyřice, dlaždice, keramické povrchy, ocel, nerezová ocel, hliník, dřevo, tuhé plasty. Náplň PURIFOG se skládá ze směsi alkoholu, dipropylenglykolu, vody a kvartérních amoniových sloučenin, a je určená k rozprašování výhradně pomocí patentovaných generátorů mlhy značky UR FOG řady Purifog.

Způsob používání

Sanitační směs rozprašte pomocí generátoru mlhy UR FOG řady PURIFOG do ošetřovaného prostoru. Poté nechte veškerou mlhu 2 hodiny usadit rovnoměrně na površích, vzduch pak zůstane hygienicky čistý a svěží. Na površích zůstanou rovnoměrně naneseny aktivní látky přítomné v roztoku PURIFOG. Chcete-li dosáhnout perfektního účinku, setřete povrchy čistým hadříkem či mopem. Povrchy, které mají přijít do přímého kontaktu s potravinami, je třeba důkladně opláchnout!
Navzdory certifikované netoxičnosti v souladu s nařízením ES 1272/2008 (CLP) doporučujeme, aby v přítomnosti mlhy nebyli v přítomnosti lidé ani zvířata. Je také nutné zabránit uvolnění do životního prostředí a nádobu vždy bezpečně zlikvidovat v souladu s platnými předpisy.


Další články

Komentář firmy SCANLOCK k nově chystanému zákonu NÚKIBu

Pelco a jeho budoucnost ve službách Motoroly

Chraňte sebe, své okolí, a také svůj majetek


SCANLOCK CZ, spol. s r.o.
Březinova 1608/42
616 00 Brno, Česká republika

Po–Pá 9.00–17.00

Tel.: +420 515 917 917
E-mail: info@scanlock.cz
www.scanlock.cz
IČO: 03233341
DIČ: CZ03233341
Spisová značka C 83983 vedená
u Krajského soudu v Brně
Zajímáte se o novinky v oblasti bezpečnostních technologií?
Přihlaste se k odběru našeho newsletteru.
Odběr je možné kdykoli zrušit.
Registrovat se...
Copyright © 2023 SCANLOCK CZ, spol. s r.o. Všechna práva vyhrazena.
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram